Top 10 bio Mülleimer 10l – Kuchyňské kompostéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RED FACTOR

#ad

5 Liter, RED FACTOR Deluxe Kompostbehälter Küche Aus Edelstahl Geruchlos, Inklusive Kostenlosen Aktivkohlefiltern Matt Designer, Bio Mülleimer

#ad
RED FACTOR #ad - Attraktives design – attraktiv verarbeitet mit einem kuppelförmigen deckel, kann dieser stilvolle Komposter aus Metall direkt auf Ihrer Küchenarbeitsplatte platziert werden, um jederzeit einen einfachen Zugang zu ermöglichen und Ihrer Kücheneinrichtung einen eleganten Look zu verleihen. Einfach zu verwenden – fasst 5 liter lebensmittelreste, so dass sie nicht täglich zum komposthaufen im freien müssen.

Ausgestattet mit einem weichen Griff für eine einfache Handhabung. Wenn sie aus irgendeinem grund mit ihrem kauf nicht zufrieden sind, so dass Sie sich über einen sehr langen Zeitraum keine Gedanken um den Kauf neuer Filter machen zu müssen. 100% zufriedenheitsgarantie – enthält hochwertige zweischicht-filtersets, die ihr leben verbessern. Kippen sie einfach über die woche lebensmittelreste in die tonne mit Deckel, er bietet genug Platz für die organischen Abfälle mehrerer Tage, ohne dass Sie sich Sorgen um schlechte Gerüche, Schädlinge oder Fliegen machen müssen. Kann leicht mit Seifenwasser gereinigt werden.

Die einblechformtechnologie stellt sicher, dass keine schweißarbeiten durchgeführt werden, der resistent gegen Rost, und wird aus langlebigem Edelstahl gefertigt, um langfristige Stabilität und Haltbarkeit zu gewährleisten, so dass er absolut rostfrei ist und keine Giftstoffe an den Kompost abgibt. Im gegensatz zu anderen behältern ist dieser red factor kompostbehälter mit einem zweilagigen Aktivkohlefilter und einem Deckel mit Löchern für eine gute Belüftung ausgestattet, ohne sich Sorgen wegen übler Gerüche, Kaffeesatz, Gemüse, Eierschalen usw. In den bio abfalleimer kippen, um zu verhindern, dass Fliegen und andere Schädlinge angezogen werden.
ZnačkaRED FACTOR #ad
VýrobceRED FACTOR #ad
Výška10.83
Délka8.66
Hmotnost2.2
Šířka7.28
Číslo díluKCB-SSP-SMT-5L
ModelkaKCB-SSP-SMT-5L

2. OXO

#ad

1. 75 GAL/6. 62 L, OXO GG Easy-CLEAN COMPOST BIN, CHARCOAL

#ad
OXO #ad - Praktický: se svým objemem 6, 6 l je odpadkový koš OXO Good Grips perfektně vhodný pro sběr bioodpadu ve větších kuchyních. Efektivní: během zpracování potravin můžete víko zafixovat v otevřené poloze, abyste okamžitě pohodlně hodili do kbelíku.

Jsme vděční za příležitost poučit se ze zkušenosti a dělat to lépe. Snadná údržba: hladké vnitřní stěny usnadňují čištění kompostovacího kbelíku. Oxo zÁruka: pokud máte problém s vaším produktem oxo, opravíme jej nebo vyměníme. Hygienický: speciální design zabraňující zápachu udržuje hmyz mimo obsah kbelíku a zabraňuje úniku pachů. Chytrý design: díky jedinečné konstrukci není okraj pytle na odpadky zvenku vidět.
ZnačkaOXO #ad
VýrobceOXO #ad
Výška7.6
Délka7.75
Hmotnost1.63
Šířka7.3
Číslo dílu13294600UK
Modelka13294600

3. RED FACTOR

#ad

RED FACTOR Prémiová nádoba na komposty do kuchyně z ušlechtilé oceli bez zápachu – bio odpadkový koš – včetně bezplatných filtrů s aktivním uhlím matná měď, 5 litrů

#ad
RED FACTOR #ad - Atraktivní design – atraktivní zpracování s kopulovitým víkem, lze tento stylový kompostér z kovu umístit přímo na vaši kuchyňskou pracovní desku, aby byl kdykoli snadný přístup a dodal vašemu kuchyňskému zařízení elegantní vzhled. Pokud nejste s nákupem z jakéhokoli důvodu spokojeni, takže si nemusíte dělat starosti s nákupem nových filtrů po velmi dlouhou dobu.

Můžete naklápět do bio odpadkového koše, zelenina, které neutralizuje špatné pachy, aniž byste si museli dělat starosti s nepříjemným zápachem, kávová sedlina, škůdci nebo mouchami. Vysoce kvalitní konstrukce – tento odpadkový koš red factor byl vyvinut pro zajištění dlouhodobé stability a trvanlivosti a je vyroben z ušlechtilé oceli s dlouhou životností, že se neprovádí žádné svařování, prasklinám a odlupování. Bez zápachu – zbytky potravin jako ovoce, skořápky atd. 100% záruka spokojenosti – obsahuje kvalitní dvouvrstvé filtrační sady, které zlepšují váš život.

Jednoduše naklápějte zbytky potravin přes týden do nádoby s víkem, nabízí dostatek místa pro organický odpad několik dní, aniž byste si museli dělat starosti s nepříjemnými pachy, škůdci nebo mouchami. U red factor věříme v vývoj vysoce kvalitních a přesto cenově dostupných produktů, kontaktujte nás jednoduše a my vám zašleme vrácení peněz nebo vyměníme nádobu na bioodpad. Snadné použití – pojme 5 litrů zbytků potravin, takže nemusíte denně používat kompostu venku. Technologie formování plechu zajišťuje, která je odolná proti rzi, takže je absolutně nerezavějící a nevydává žádné toxické látky do kompostu.
ZnačkaRED FACTOR #ad
VýrobceRED FACTOR #ad
Výška10.83
Délka8.66
Hmotnost2.2
Šířka7.28
Číslo díluKCB-SSE-CM-5L
ModelkaKCB-SSE-CM-5L

4. MUGYPYR

#ad

Pro vnitřní použití, odpadkový koš na pracovní desku, polypropylen, 5 l, kompostér, modrý, nádoba s víkem, Malý koš na kompostování do kuchyně

#ad
MUGYPYR #ad - Náš kompostér je vybaven uzávěrem proti zápachu, ale také nežádoucí pachy. Dný nepříjemný zápach, takže nejen uzavřete svůj biologicky odbouratelný odpad, žádné pilníky na ovoce – pouze čistá kuchyně zaručena! Pro zavěšení na dveře s háčky nad dveřmi.

Je malý, krájíte a krájíte čerstvé potraviny, nemusíte se ohýbat, když vaříte, skříní. Kompostovací nádoba funguje skvěle s opakovaně použitelnými nákupními taškami, koupelny, vhodná do kuchyně, prádla, obytného vozu, atd. Rozměry: 19 × 14, 5 cm, montážní příslušenství 1 háček, objem: 5 l; odpadkový koš se snadno instaluje, 5 × 24, 1 lepicí háček a 20 sáčků na odpadky součástí dodávky.

Vytvořte si pohodlí: zavěste jej na dveře skříně, velmi vhodný pro většinu dveří skříní, spížových dveří, abyste házeli věci. Dva způsoby instalace k zavěšení na každou stěnu pomocí lepicích háčků. Tloušťka dveří: 238, 8 cm, pokud se použije nad dveřní háček.
ZnačkaMUGYPYR #ad
VýrobceMUGYPYR #ad
Výška9.53
Délka7.09
Hmotnost1.12
Šířka5.71
Číslo díluTR
ModelkaTR

5. TanteSoe

#ad

Koš na bioodpad teta SOE do kuchyně – 3L Kompostovací koš s víkem na biomodpad – vč. filtru s aktivním uhlím pro neutralizaci zápachu a vnitřní kbelík

#ad
TanteSoe #ad - Tak zůstává nádoba vždy nerezavějící a zabezpečená proti vytečení. Jedinečný design – tento odpadkový koš se opravdu hodí do každé kuchyně. Díky modernímu nápisu, soustruženým dřevěným držadlům a matně bílému vnějšímu kbelíku je tento bio odpadkový koš stylový a přesto nadčasový! Robustní a dlouhá životnost – vnější kbelík s práškovým nástřikem zdobí robustní vnitřní kbelík, který lze snadno mýt v myčce.

Kompaktní velikost – s objemem 3 litry zve tato stylová nádoba na bioodpad k deštivému použití v kuchyni. Praktická sada 4 v 1 – jedinečná nádoba na bioodpad do kuchyně: v naší sadě vše v jednom se nachází stylový venkovní kbelík, vnitřní kbelík a víko s integrovaným a vyměnitelným filtrem s aktivním uhlím.

Neutraizovaný zápach – konečně bez páchnoucího biomodu: aby kuchyňský odpad nezanechal v kuchyni žádné nepříjemné pachy, je víko navíc vybaveno filtrem s aktivním uhlím a silikonovým kroužkem. Tím nabízí koš na kompost tety Soe dostatek místa pro bioodpad během několika dní.
ZnačkaTanteSoe #ad
VýrobceN&F Products #ad
Výška26
Hmotnost1.85
Šířka26

6. WENKO

#ad

Se 3 filtry s aktivním uhlím pro neutralizaci pachů, popisovací štítek, víko se silikonovým kroužkem, černý, rozměry Š/H x V: Ø 22,5 x 22,5 cm, z kovu, Koš na komposty Nero 6 l

#ad
WENKO #ad - Filtry s aktivním uhlím obsažené v dodávce neutralizují pachy, než se nepříjemně rozšíří. Spojuje moderní funkčnost s nostalgickým retro šarmem a upoutá pozornost v každé kuchyni. Vyměnitelný filtr s aktivním uhlím ve víku neutralizuje pachy. Víko lze hygienicky otevírat a zavírat pomocí praktické rukojeti z chromovaného kovu.

Vysoce kvalitní: robustní kompostový kbelík je vyroben z práškovaného kovu v matné černé barvě. K nošení je nádoba navíc vybavena stabilním kovovým držadlem. Vhodné zásobní dózy řady Nero najdete v sortimentu WENKO. Rozsah dodávky: kompost nero 6 litrů od wenko v černé barvě, z práškovaného kovu, víko s kovovou rukojetí a otvory pro cirkulaci vzduchu, Š/H x V: Ø 22, se 3 filtry s aktivním uhlím pro neutralizaci zápachu, vhodné k zásobním nádobám řady nero, 5 x 22, 5 cm, černá.

Moderní nostalgie: tvarově krásný kompostový kontejner řady nero je ideálním kuchyňským pomocníkem. Víko je navíc utěsněno silikonovým kroužkem. Hygienické: otvory ve víku zajišťují efektivní větrání obsahu kbelíku a zabraňují předčasnému kvašení uvnitř. Praktické skladování: dekorativní kompostovaný koš nero od wenko v černé barvě se výborně hodí pro krátkodobé skladování kompostovatelného kuchyňského a grilovacího odpadu.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWENKO #ad
Výška8.66
Délka8.66
Hmotnost1.32
Šířka8.66
Číslo dílu54045100
Modelka54045100

7. YourCasa

#ad

Nádoba na kompost, malý, nádoba na bioodpad, YourCasa® Kuchyňský odpadkový koš – akátové dřevo a ušlechtilá ocel pro každodenní organický odpad – vhodný do myčky nádobí – vyjímatelný odpadkový koš

#ad
YourCasa #ad - S nádobou na bioodpad yourcasa do kuchyně můžete svůj odpad rychle a jednoduše oddělit, aniž byste museli brát na sebe zbytečné extra cesty. Většina biokbelíků není vhodná do myčky. Díky tomu nabízí kuchyňský kompostér s víkem dostatek místa pro váš bioodpad a je přesto dostatečně malý na to, aby jej mohl postavit na pracovní desku.

Náš stolní odpadkový koš s víkem je vybaven vysoce kvalitní vložkou z ušlechtilé oceli a víkem a lze jej snadno mýt v myčce. Kompostér pro bioodpad tak zůstane vždy čistý a hygienický. Vyrobeno z akátového dřeva a kvalitní nerezové oceli.

Tím se ušetří ruční čištění vysušeného bio odpadu. Naše nádoba má velikost přes 4 l. Bez použití plastů! odpadkový koš s víkem je vhodný pro každou pracovní desku a dělá z něj perfektní dekoraci. V otevřených miskách nebo papíru. Víko odpadkového koše může blokovat pachy a současně zajistit, aby se mouchy, hmyz a jiní škůdci nedostali do kompostovatelného odpadu.
ZnačkaYourCasa #ad
VýrobceYourCasa #ad
Výška3.54
Délka12.99
Hmotnost3.92
Šířka7.28
Číslo díluKompost43
Modelka4260746610376

8. Rotho

#ad

Rotho Albula odpadkový koš 6 l s víkem a uchem do kuchyně, plast PP bez BPA, 6 l 23,5 x 20,0 x 20,8 cm, modrá/antracitová

#ad
Rotho #ad - Rozměry: 23, 5 × 20 × 20, biomod, 8 cm d × š × v – objem nádoby na bionádoby: 6 litrů – praktický pomocník pro kuchyňský odpad, kompost a další. Univerzální a modulární: použitelné jednotlivě nebo v sadě – bezpečně stohovatelné i na kbelíky Albula 25 l – krásný design – perfektní pomocník do kuchyně pro vaši pracovní desku.

Rozsah dodávky: 1x bio kbelík z plastu s víkem a nosným popruhem – nádoba modrá horizon modrá, víko a ucho antracit – k dostání v dalších atraktivních barvách. Prostorově úsporný a praktický: víko lze kompletně otevřít a sklopit dozadu – pohodlné nošení díky popruhům – snadné čištění.

Design orientovaný a udržitelný: kompostový koš s víkem a rukojetí – perfektní pro bio odpad, kávové kapsle, pro uložení tablet na mytí nádobí, jako stolní odpadkový koš – z recyklovaného plastu.
ZnačkaRotho #ad
VýrobceRotho Kunststoff AG #ad
Výška8.19
Délka9.25
Hmotnost0.68
Šířka7.87
Číslo dílu1030306161
Modelka1030306161

9. Joseph Joseph

#ad

Grafit, plast, 4 litry, odpadkový koš s filtrem zápachu a víkem, Joseph Joseph Stack 4 – kbelík na kompost do kuchyně

#ad
Joseph Joseph #ad - Vyměnitelný filtr zápachu ve víku. Mimořádně hygienická díky vzduchovým ventilům a háčkům pro zavěšení sáčku. Pro dosažení nejlepšího výkonu doporučujeme vyměnit filtr pachů každé 3 měsíce. Snadné čištění. Rozměry: 23, 5 x 19, 7 x 16, 1 cm. Design cirkulující vzduch snižuje vlhkost a pachy.
ZnačkaJoseph Joseph #ad
VýrobceJoseph Joseph Ltd. #ad
Výška6.34
Délka9.26
Hmotnost1.72
Šířka7.76
Číslo dílu30016
Modelka30016
ZárukaBez záruky

10. YourCasa

#ad

YourCasa® Koš na bioodpadky do kuchyně – 7 l – koš na kompost pro každodenní použití – vhodný do myčky – odolný proti zápachu – vyjímatelné sítko – bio odpadkový koš malý s víkem kbelík antracit

#ad
YourCasa #ad - U většiny kompostérů schne bio odpad a lze jej velmi namáhavě odstranit z bio odpadkového koše. Naše nádoba na bioodpad je vyrobena z omyvatelného materiálu a je vhodná do myčky. Do stolního odpadkového koše lze umístit četné, který je kompostovatelný, jsou k dispozici pro kompostování.

Kuchyňský odpad, cenné kuchyňské odpady. Ale přečtěte si sami! dné nepříjemné přilepení zbytků jídla na kompostéru díky vyjímatelnému vnitřnímu sítku. S odpadkovým košem yourcasa můžete svůj odpad rychle a jednoduše oddělit, aniž byste museli brát na sebe zbytečné extra cesty. Tak zůstávají tekutiny a bio odpad oddělené. V otevřených miskách nebo papíru. Tak zůstává odpadkový koš do kuchyně malý jak uvnitř, tak venku vždy čistý a hygienický.

Neskončí v odpadku a snižují tak výskyt zbytkového odpadu. Většina bio odpadkových košů do kuchyně není vhodná do myčky. Náš kompostér má velikost 7 l. Tím se ušetří ruční čištění vysušeného bio odpadu. Protože jsou tyto kuchyňské odpady ještě bohaté na živiny, nemusí do odpadu. Nabízí tak dostatek místa pro váš bioodpad a přesto je dostatečně malý na to, abyste jej mohli postavit na pult.
ZnačkaYourCasa #ad
VýrobceYourCasa #ad
Výška8.07
Délka7.87
Hmotnost1.55
Šířka7.87
Číslo díluKompost43
ModelkaKompost43